Ragazza Fashion

Bądź modna na lato z nami

męskie skórzane derby
Buty męskie

Dla kogo są buty derby?

męskie skórzane derby

Oryginalne buty derby od renomowanego producenta doskonale sprawdzą się nie tylko na co dzień, ale również od święta. Derby to nic innego jak popularne angielki, które zaliczane są do obuwia nieformalnego.

Buty wizytowe dla każdego

Bardzo wiele butów derby występuje obecnie w wersji wizytowej. Mowa tutaj o modelach z cienką, skórzaną podeszwą, które cieszą się olbrzymim zainteresowaniem wśród młodszych i starszych mężczyzn. W bardzo wielu sklepach obuwniczych można znaleźć także derby casualowe, które mogą mieć podeszwy na platformach albo eleganckich koturnach z krepy lub wysokiej jakości gumy. Pamiętać należy jednak o tym, że te drugie modele w żadnym wypadku nie nadają się do eleganckich garniturów. Buty te skierowane są głównie do osób, które są wielbicielami stylizacji smart casual. W pierwszej kolejności warto postawić na modele czarne i proste, które prezentują się bardzo szykownie i elegancko.

Oryginalne buty derby – co warto o nich wiedzieć?

W dzisiejszych czasach buty derby bardzo często uważane są za póformalne alternatywy dla klasycznych trampek. Osoby, które potrzebują jednak porządnego obuwia na sylwestra, powinny rozglądać się za modelami z czarną podeszwą, które nie posiadają żadnych dodatkowych zdobień. Według bardzo wielu stylistów wybranie butów derby na oficjalne uroczystości nie jest najlepszym posunięciem. Eleganckie buty derby doskonale sprawdzą się przede wszystkim do spotkań biznesowych albo do pracy. Warto wspomnieć również i o tym, że derby są najlepszych rozwiązaniem przede wszystkim dla osób o bardzo wysokim podbiciu. Spowodowane jest to oczywiście wysokiej jakości obłożyną. Aby derby służyły sprawnie przez wiele długich lat użytkowania trzeba oczywiście o nie odpowiednio zadbać. Dzięki systematycznej polerce i pastowaniu buty nawet po wielu latach wyglądać będą jak nowe.