Ragazza Fashion

Bądź modna na lato z nami

saszetka męska nerka - przydatny dodatek
Odzież męska

Jak można zakładać nerkę męską?

Niewątpliwie dodatki odzieżowe, takie jak nerka męska to najpopularniejszy sposób na noszenie przy sobie niezbędnych przedmiotów. Obecnie stała się ona doskonałym uzupełnieniem każdej stylizacji i stanowi świetną alternatywę dla plecaków. Ponadto tego rodzaju saszetkę nerkę można nosić przez ramię, czy też przepasaną na biodrze.

Nerka męska przepasana na biodrze

Współcześnie najczęstszym sposobem noszenie saszetki nerki wśród młodych mężczyzn jest przepasanie jej na biodrze. Z całą pewnością takie zakładanie saszetki jest funkcjonalne, ponieważ w każdym momencie można wyciągnąć dokumenty lub telefon. Ponadto saszetka nerka przepasana wokół pasa gwarantuje bezpieczeństwo, zwłaszcza pośród tłumu ludzi. Oprócz tego nerkę męską można umieścić także z boku biodra bądź z tyłu, co jest bardzo praktyczne i wygodne podczas uprawiania sportu.

Nerka męska zakładana przez ramię

Męska nerka jest poręczna i niewielka, dlatego też świetnie nadaje się do przechowywania różnych drobiazgów. W sklepach stacjonarnych i internetowych klient znajdzie wiele modeli, począwszy od klasycznych nerek noszonych na biodrze, aż po stylowe saszetki przez ramię. Dodatkowo konsument może kupić saszetki nerki w wielu wariantach kolorystycznych. Dzięki temu saszetki te z łatwością dopasowuje się do każdego ubioru. Oczywiście przeważnie umieszcza się je na biodrze. Jednak można również zakładać je na ramię. Taki rodzaj nosze saszetki nerki najlepiej zastosować w trakcie długich spacerów. Nerka noszona na ramieniu nie krępuje ruchów ciała.