Ragazza Fashion

Bądź modna na lato z nami

nerki damskie
Akcesoria i torebki

Jak nosić nerki damskie?

Nerki damskie stały się popularnym dodatkiem do kobiecych stylizacji. Już od dawna przestały się one kojarzyć jedynie z typem „chłopczycy” i obecnie spełniają rolę wyjątkowo praktycznej i stylowej torebki dla kobiet. Panie z chęcią zamieniły na nerki damskie swoje standardowe torby noszone w rękach lub na ramionach. Nerki damskie nosi się wygodnie i co najważniejsze, można nosić je w taki sposób, by skutecznie przyciągać do siebie spojrzenia. Jednak w kwestii ich noszenia, pojawia się wiele wątpliwości. Jak więc najlepiej nosić nerki damskie?

Tradycyjny sposób na nerki damskie, czyli zapięcie w biodrach

nerki damskie

Jednym z najbardziej klasycznych i tradycyjnych sposobów na noszenie nerki damskiej jest nic innego, jak zapięcie jej na linii bioder. Niektóre panie mogą zdecydować się na to, by dodatkowo przełożyć pasek nerki przez szlufki w spodniach, jednak nie jest to konieczne. Warto jednak nieco ubarwić ten sposób noszenia nerki i zdecydować się na:

  • Przewleczenia paska nerki przez tylną szlufkę spodni i zapięcie jej w sposób wyjątkowo luźny- dzięki temu jej główna część będzie asymetrycznie opadała poniżej linii bioder;
  • zapięcie nerki damskiej na boku- tak by nieco urozmaicić proporcje sylwetki.

Nerki damskie są świetnym dodatkiem na każdą okazję, a nawet tradycyjny sposób ich noszenia, nie musi być nudny.

Nerki damskie również na ramię

Nerki damskie dają wiele możliwości co do ich noszenia. Jednym z nich jest założenie klasycznej nerki na ramię, a raczej na klatkę piersiową. Ten sposób wymaga od pań tego, by zapiętą już nerkę po prostu przełożyły przez głowę i jedną z rąk. W ten sposób główna kieszeń nerki damskiej znajdzie się w okolicy klatki piersiowej. Niektóre panie decydują się również na zapięcie nerki w ten sposób, jednak skierowanie jej głównej części na plecy. Wówczas przez klatkę piersiową przechodzi tylko i wyłącznie jej pasek. To z pewnością również sposób na to, by odpowiednią ją wyeksponować, jednak w momencie, kiedy będziemy chcieli coś z nerki wyjąć, trzeba będzie się nieco nagimnastykować.