Ragazza Fashion

Bądź modna na lato z nami

czarna-trzykomorowa-torebka-na-ramie-nobo
Akcesoria i torebki

Jak wybrać torebkę na ramię codzienną i na specjalne okazje?

Torebka to dodatek, który musi znaleźć się w każdej stylizacji niezależnie od tego, czy jest ona codzienna czy na specjalne okazje. To właśnie w torebce przechowujemy najpotrzebniejsze drobiazgi. Jak wybierać torebki na ramię codzienne i te bardziej eleganckie?

Torebka na co dzień

Każda kobieta ma swój styl. Torebka na ramię powinna być uzupełnieniem stylizacji, która nawiązuje stylem do całego zestawu.

Wybierając codzienne torebki na ramię, warto zwrócić uwagę na klasyczne listonoszki, które są modne już od lat. W tym sezonie sprawdzi się torebka, która ma pikowane dodatki. Pikowanie może znaleźć się na całej torebce, na klapie lub wyłącznie na bokach.

Modne są również listonoszki skórzane w stylu retro. Charakterystyczne są duże zapięcia oraz kieszenie zewnętrzne. Świetnie wyglądają listonoszki w kolorze ciemnego brązu, który jest uniwersalny i sprawdzi się w wielu stylizacjach.

Na specjalne okazje

Wybierając torebkę na ramię na wieczorne wyjście warto postawić na klasyczną chanelkę 2.55. Jest to model, który nigdy się nie zestarzeje. Klasyczne pikowania, które Coco Chanel zaczerpnęła z jeździectwa podbiły serca kobiet.

Wybierając chanelkę warto postawić na czarny kolor. Jest to uniwersalne rozwiązanie. Taka torebka będzie kobiecie służyła długie lata.

Wyjątkowo elegancko wygląda również chanelka w srebrnym kolorze, który w tym sezonie powrócił na salony. Czerwień również jest kolorem, który podkręca wieczorne stylizacje. Kolorowe torebki idealnie komponują się ze stylizacjami w stonowanych barwach.