Ragazza Fashion

Bądź modna na lato z nami

Buty monki
Buty męskie

Klasyczne męskie buty

Coraz więcej polskich panów stawia na dobry styl. Zdecydowanie można powiedzieć o dobrej tendencji – mężczyźni wybierają nie tylko spośród nowinek w modzie, ale też kupują klasyczne ubrania i buty, które potrafią świetnie ze sobą komponować tworząc nowoczesne i niesztampowe stylizacje.

Klasyczne męskie obuwie

eleganckie buty

Jednym z najważniejszych elementów świetnej męskiej stylizacji są po prostu buty. Dla wielu panów buty to też podstawa stylu – nie oszczędzają na nich i wybierają modele wykonane ze skóry, o klasycznej linii i doskonałym wykończeniu. Właśnie takie są na przykład monki buty – odrobinę wyższe, zapinane na dwa paski, ze sprzączką z boku. Te buty to kwintesencja dobrego stylu, bo idealnie komponują się zarówno ze strojami biznesowymi, jak też z tymi bardziej codziennymi. Są dopełnieniem tak zwanej sportowej elegancji, ale też dwurzędowej marynarki i spodni w kant. Monki buty do wszystkiego – właśnie to można powiedzieć o nich bez zawahania.

Do czego zakładać buty w stylu Monk

Z czym zatem idealnie skomponują się buty Monki, a z czym jednak lepiej ich nie zestawiać? To obuwie pasujące naprawdę do bardzo wielu krojów spodni, w tym również do jeansów oraz spodni sztruksowych, natomiast absolutnie nie należy zestawiać ich ze spodniami typu jogger. Spodnie ze ściągaczem u dołu to po prostu fatalny wybór do tego modelu butów. Również lepiej nie zestawiać ich z klasycznymi sportowymi bluzami. Buty Monk to kwintesencja elegancji, dlatego mogą być stylizowane z ubraniami utrzymanymi w stylistyce smart casual.