Ragazza Fashion

Bądź modna na lato z nami

Odzież damska

Trzy najważniejsze aspekty podczas wyboru bielizny ślubnej

Bielizna ślubna zachwyca pięknem wzorów i modeli, jednak nie oznacza to, że wszystkie dostępne w sklepach komplety będą rzeczywiście dobrze spełniały swoją funkcję. Dlatego właśnie na wybór ślubnej bielizny warto jest poświęcić trochę więcej czasu, aby zakupiony komplet leżał idealnie. Poniżej trzy najważniejsze czynniki, które warto wziąć pod uwagę podczas zakupów bielizny ślubnej.

Kupuj bieliznę, kiedy masz już wybraną sukienkę

Bielizna ślubną warto kupować wtedy, gdy dokona się już wstępnego wyboru sukienki ślubnej. W końcu ta bielizna będzie zakładana właśnie pod najważniejszą kreację w życiu, musi zatem pod nią idealnie leżeć, odpowiednio modelować figurę, tak by sukienka się świetnie układała. Jeżeli suknia ślubna nie została jeszcze wybrana, nie ma sensu wybierać się po zakup bielizny pod nią.

Bielizna na noc poślubną to nie ta sama bielizna, którą zakłada się pod sukienkę
Warto pamiętać o tym, że bielizna na noc poślubną, którą każda kobieta chce zachwycić nowo poślubionego męża, to nie jest ten sam komplet, który zakłada się pod sukienkę. Bielizna ślubna pod sukienkę musi bowiem modelować – najlepiej sprawdzi się zatem halka, albo odpowiednio zabudowane majtki modelujące, a do tego stanik. Taka bielizna najczęściej nie jest zbyt seksowna, to do alkowy lepiej założyć coś bardziej fikuśnego.

Bielizna ślubna nie musi być biała

I na koniec sprawy związane z kolorem bielizny ślubnej. Pod sukienką ślubną najlepiej sprawdzi się komplet bielizny w kolorze cielistym. Stricte białe komplety lepiej omijać zatem szerokim łukiem – niestety będą odznaczały się pod sukienką. Lepiej wybrać komplet bielizny w odcieniu nude, zbliżonym do koloru swojej skóry.