Ragazza Fashion

Bądź modna na lato z nami

Odzież męska

Bezrękawnik – najlepsza baza do stylizacji

Bezrękawnik męski jest elementem stroju, który może kojarzyć się zarówno ze sportowcami, jak i eleganckim szykiem. Można go bowiem zakładać zarówno na wyjścia bardziej i mniej formalne. Jednak niezależnie od okazji, warto wiedzieć, jak odpowiednio go dobrać i jak zrobić z niego dobrą bazę do fantastycznego stroju. Poza tym istotne jest także to, z czym najlepiej pasuje taki bezrękawnik.

Uniwersalna propozycja dla każdego

W kwestii tego, jak wybrać bezrękawnik męski z miejsc takich jak Dstreet.pl, należy pamiętać, że jest to strój odpowiedni dla każdego i na każdą okazję. Jeśli zostanie wybrany odpowiednio dopasowany bezrękawnik męski, może stać się dobrą propozycją zarówno na zwykłe wyjście, jak i na formalne spotkanie.

Kamizelka jest bowiem odpowiednia zarówno na ciepłe, letnie dni, jak i na chłodne, zimowe czy jesienne. Poza tym może stać się podstawą do niejednej stylizacji. A jako że w sprzedaży można znaleźć ogrom bezrękawników, łatwo jest trafić na coś idealnego dla siebie.

Jeśli potrzebujemy czegoś na zimę, warto szukać kamizelki, która posiada dodatkowo puch zapewniający ciepło i komfort. Jednak na jesień także sprawdzi się idealnie, gdyż taki strój sprawdza się przy bardzo zmiennej temperaturze. Podczas większych mrozów najlepiej stawiać na bezrękawniki w połączeniu z grubym swetrem. Ładnie to wygląda, a jednocześnie można być pewnym, że będzie wystarczająco ciepło.

Jak nosić bezrękawnik męski?

Trzeba przyznać, że jest to idealna propozycja, którą można wykorzystać przy wielu stylizacjach. Pasuje zarówno do zwykłego golfu, grubego swetra, jak i sportowej bluzy. Niemalże każda kombinacja świetnie będzie się prezentować. W tak prosty sposób uzyskamy strój w stylu casual.

Jeśli zależy nam na bardziej eleganckim stroju, wystarczy dodać do tego spodnie garniturowe i odpowiednio pasującą koszulę. Dzięki temu można zyskać naprawdę ciekawy wygląd.

Najczęściej jednak mężczyźni sięgają po bezrękawniki pikowane. Dobrze przylegają do ciała, dzięki czemu dają komfort podczas noszenia. Dodatkowo wszyty zamek błyskawiczny pozwala na dodatkową izolację i zachowanie ciepła. Co przyda się szczególnie przy chłodniejszych dniach.

Świetnym pomysłem jest także połączenie bezrękawnika z flanelową koszulą w kratę. Nie każdy może zdawać sobie sprawę, że takie połączenie wygląda dosyć efektywnie i może sprawić wrażenie na płci przeciwnej. Warto też samemu próbować i eksperymentować, szczególnie z mało oczywistymi połączeniami, gdyż dzięki temu można uzyskać najciekawszy efekt.

Nie dajmy się zmylić, że kamizelki pasują jedynie do miejskiego i sportowego stylu. Naprawdę wspaniale mogą prezentować się z elegancką koszulą i spodniami. Najczęściej spotyka się kamizelki w kolorach: czerwony, czarny, granatowy czy musztardowy. 

Warto zadbać o to, by i w naszej szafie nie brakowało takiego elementu garderoby. Przede wszystkim dlatego, że pasuje do różnego rodzaju strojów. Można go łatwo dopasować do swojego własnego stylu i dosyć łatwo stwierdzić, jaki wybrać bezrękawnik męski. Najlepiej mieć kilka rodzajów lub jeden uniwersalny, który będzie pasował na bardziej eleganckie wyjścia, jak i na wyskoczenie na miasto z kolegami. Taka kamizelka sprawia, że mamy zapewniony pełny komfort, a jednocześnie jest nam ciepło.

Bezrękawnik jako najlepsza baza do stylizacji

Jak już wspominaliśmy, bezrękawnik męski jest wręcz niezbędny w każdej męskiej szafie. Warto go mieć, gdyż może stać się dobrą bazą do niejednego stroju. Zarówno możemy go używać do bardziej oficjalnych spotkań, jak i do mniej formalnych. Kamizelka jest wygodna, miękka, a różnorodność rodzajów i kolorów pozwala nam uzyskać jak najlepsze dopasowanie.

Szczególną zaletą kamizelek jest to, że nadają się na każdą porę roku. Latem może być dobrym uzupełnieniem. Wiosną i jesienią dodatkowym nakryciem wierzchnim, a zimą ochroną przed chłodem. Nadaje się zarówno do stylizacji domowych jak i wyjściowych. Taki prosty element sprawi, że zawsze, w każdym okolicznościach można prezentować się naprawdę rewelacyjnie  i czuć się po prostu dobrze we własnej skórze.