Ragazza Fashion

Bądź modna na lato z nami

pociągające majtki typu figi
Bielizna

Erotyczne majtki figi – nowe wariacje nudnych klasycznych majtek

Znane jako figi majtki nie kojarzą się powszechnie z pikantną zabawą w sypialni. Jest to najbardziej klasyczny rodzaj majtek, który blisko spokrewniony jest z wyśmiewanymi przez wszystkich babcinymi majtkami zwanymi reformami.

pociągające majtki typu figi

Klasyczne figi — wady i zalety

Figi posiada w swojej garderobie chyba każda pani i jest to najbardziej powszechny rodzaj majtek, jednak w oczach wielu osób wieją one nudą. Najbardziej klasyczne figi posiadają wysoki pas i niskie nacięcie na nogi, zasłaniając całą pupę, co czyni je dość mało kobiecymi, a już dość ciężko przypisać im rolę majtek mogących rozpalić mężczyzn do białości. Posiadają jednak bardzo istotną zaletę, gdyż doskonale ogrzewają one krzyż oraz biodra, będąc jednym z najlepszych przyjaciół pań w chłodnym okresie roku.

Dzisiaj producenci jednak modyfikują znane jako figi majtki w taki sposób, że są one nieco bardziej skąpe, gdyż posiadają obniżony pas oraz nieco wyższe wycięcie na nogi, a jednocześnie nadal zachowują charakterystyczne dla fig cechy.

Wymyślne figi do zabawy w sypialni

Jeżeli chcemy kupić niegrzeczne figi majtki takie przygotowało wielu producentów, którzy uczynili z nich narzędzie uwodzenia. Istnieją więc dziś figi erotyczne, które nie tylko są nieco bardziej skąpe od bardziej klasycznych ich wariantów, ale także zawierają różne seksowne i niezwykle kobiece dodatki, takie jak hafty, koronki, naszywane perełki, cekiny…

Do tego nabyć można również figi niemal zupełnie przeźroczyste, a do tego posiadające seksowną koronkę. Nic tak jednak nie doda figom pikanterii, jak wycięty otwór w kroku, a ten element już wybitnie kojarzy się z erotyką i komunikuje gotowość do pikantnej zabawy, której nie da się żałować i potrafi podkręcić mężczyzn w niesamowitym stopniu.

Seksowne figi można kupić dziś zarówno w sklepach bieliźniarskich, jak i w sklepach oferujących samą bieliznę erotyczną, a także w sex shopach. Warto więc rozejrzeć się i wybrać figi, które staną się jednym z najbardziej kurzących elementów garderoby.