Ragazza Fashion

Bądź modna na lato z nami

modna spódnica brązowa
Damska moda

Modne spódnice damskie – przykładowe stylizacje

Spodnie wydają się o wiele praktyczniejsze niż spódnice – pasują do większej ilości rzeczy, są wygodniejsze… tylko, że to nie jest do końca prawda! Spódnica w dobrym rozmiarze i w dobrej długości nie będzie nas krępować, a podkreśli nogi i doda kobiecości. Sprawdź te modne spódnice damskie i przeczytaj jak je nosić i z czym łączyć!

Eleganckie plisy – w jakich outfitach?

Hitem sezonu są spódnice plisowane, w długości średniej bądź długie. Pasować będą one do eleganckich stylizacji, ale nie tylko. Wystarczy połączyć je z białą koszulą i eleganckimi butami, by mieć gotowy outfit do pracy czy na ważne spotkanie. Plisowana spódnica ze skórzaną kurtką i trampkami będzie za to świetnym pomysłem na weekendowy spacer czy na koncert!

Spódnica na gumce, w dobrym rozmiarze, będzie bardzo komfortowa, a wygląda ciekawiej i bardziej spektakularnie niż dżinsy! Należy zadbać o to, by nie była w zbyt małym rozmiarze (będzie się podwijać) ani za duża (będzie zsuwać się z bioder).

Krótka, brązowa spódnica – jak ją nosić?

Niezwykle modne będą brązy i beże, więc krótka, brązowa spódnica będzie czymś pożądanym, co oferować będzie wiele sieciówek. Można do niej założyć długi płaszcz i kozaki – to szykowny look zarówno na wyjście ze znajomymi, jak i na zakupy czy do pracy. Można też postawić na opcję sportową – trampki i zwykły, biały T-shirt. Jak widać, nie trzeba mieć w szafie bardzo wymyślnych rzeczy, a klasyki, które da się ze sobą zestawiać!

Dobrym, modnym pomysłem jest też zamszowa spódnica beżowa. Można ją zestawiać podobnie do krótkiej, brązowej spódnicy, a będzie bardzo unikalna.