Ragazza Fashion

Bądź modna na lato z nami

sweter z golfem damski kamelowy
Damska moda, Odzież damska

Na co zwracać uwagę przy zakupi swetra z golfem?

Wybór golfów damskich jest dzisiaj ogromny. Łatwo się w nim pogubić. Trzeba więc wiedzieć, na co zwracać uwagę, by wybrać najlepszy i najbardziej dopasowany model. Jak to zrobić? Na co zwracać uwagę?

Rozmiar swetra z golfem

Golfy damskie są dostępne w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Sweterki są też dostępne w wielu rozmiarach. Dzięki temu mogą nosić je panie o różnych wymiarach. Przed zakupem konkretnego sweterka z golfem konieczne jest przymierzenie go, by mieć pewność, że rozmiar jest właściwy. Kiedy nie ma możliwości, by przymierzyć sweter z golfem, należy skorzystać z tabeli rozmiarów. Powinna ona być na stronie internetowej sklepu lub producenta. Najprościej jest porównać własne wymiary z tymi, które podaje sprzedawca. Żeby to zrobić, trzeba ułożyć na płasko swój dopasowany sweterek i zmierzyć go w kilku miejscach. Ważna jest szerokość pod pachami, szerokość na dole, długość od ramienia do dołu sweterka oraz długość rękawów.

Materiał swetra

Sweterki damskie są produkowane z różnego rodzaju materiałów. Nie ma w tym nic dziwnego. Każdy ma inne upodobania i chce nosić ubrania zgodne właśnie z nimi. Najbardziej popularnym surowcem na golfy damskie jest naturalna wełna. Jednak nie każdy lubi owczą wełnę. Właśnie dlatego sweterki produkuje się też z innych tkanin np. z bawełny oraz z materiałów syntetycznych i ich mieszanek. Tutaj na prowadzenie pod kątem popularności wysuwa się: wiskoza, elastan, modal i spandex. Domieszki tych materiałów mogą też być dodawane do bawełny po to, by była ona bardziej elastyczna.