Ragazza Fashion

Bądź modna na lato z nami

torebki damskie listonoszki
Akcesoria i torebki

Najmodniejsze torebki damskie na sezon wiosna — lato 2023

Torebka jest ważnym elementem damskich stylizacji. Ciężko wyobrazić sobie wyjście z domu bez niej, w końcu gdzieś trzeba zmieścić klucze, portfel, telefon i mnóstwo innych drobiazgów. Dodatkowo torebka jest świetnym dopełnieniem naszego wyglądu, a czasami jest tak charakterystyczna, że skupia na sobie całą uwagę. Projektanci prześcigają się w tworzeniu nowych modeli, fasonów i kształtów. Jak wśród tej mnogości wybrać coś dla siebie?

Trendy w 2023

Modne w obecnym sezonie są nadal duże shopperki oraz skórzane torebki worki w rozmiarze XXL. Ten trend utrzymuje się już dość długo i raczej zostanie z nami nadal. Głównie za sprawą funkcjonalności tego rozwiązania. Duże torby są w stanie pomieścić laptopa, książki, ale także obiad do pracy czy niezbędne rzeczy na spacer z maluchem. Nadają się na każdą okazję i sprawiają, że zawsze mamy wszystko pod ręką. Niejednokrotnie służą także jako torba na małe zakupy. Są proste, wygodne i pojemne.

Dla pań, które wolą mniejsze wersje, polecają się torebki damskie listonoszki. To zdecydowanie powrót do stylowej prostoty i uniwersalizmu. Jest to opcja do pracy, ale nie tylko. Pomieści najpotrzebniejsze rzeczy. Prostokątna torebka damska listonoszka nadaje się zarówno do dresów jak i sukienek. Zazwyczaj nosi się ją przełożoną przez ramię, aby było jak najwygodniej. Są zdecydowanym hitem ostatnich miesięcy, potrafią dodać drapieżności prostym stylizacjom. Natomiast te wykonane ze skóry, mogą być także bardzo eleganckim dodatkiem. 

Kryterium wyboru damskiej listonoszki

W wyborze torebek niezależnie czy będą to torebki damskie listonoszki, shoppery czy kuferki można kierować się trendami, warto jednak spojrzeć na to bardziej uniwersalnie. Na pewno należy zwrócić uwagę na materiał i wykończenie. Jeśli wybierzemy torbę z porządnej skóry, której wykończenie jest dokładnie zrobione, możemy mieć pewność, że posłuży nam znacznie dłużej. Do tego warto zwrócić uwagę na kolor i wzornictwo. Im torba jest bardziej klasyczna, tym większa pewność, że użyjemy jej do wielu stylizacji. Innym ważnym aspektem jest funkcjonalność — tutaj musimy zdecydowanie wybierać według własnych potrzeb. Ostatnie kryterium, to cena. Zawsze warto brać ją pod uwagę, ale nie należy kierować się wyłącznie nią. Za produkt naprawdę dobrej jakości, który posłuży nam przez lata, warto zapłacić więcej.