Ragazza Fashion

Bądź modna na lato z nami

przejściowa kurta damska kamelowa - sttylizacja
Damska moda, Odzież damska

Pikowanne oraz puchowe kurtki przejściowe damskie

Wiosna to jedna z najpiękniejszych pór roku. Co prawda na dworze często świeci słońce, ale pogoda lubi też płatać figle. Na kapryśny deszcz oraz chłodne wieczory czy poranki doskonale nadaje się kurtka przejściowa damska.

Pikowane kurtki przejściowe damskie w wielu odsłonach

Dziś wybór kurtek przejściowych jest na rynku odzieżowym ogromny. Poszczególne modele są oferowane w bardzo ciekawej palecie kolorystycznej, zatem każda kobieta może wybrać taką przejściówkę, w której będzie prezentować się bardzo uroczo.

Od kilku sezonów nieustannie modne są damskie kurtki wiosenne pikowane. Charakteryzują się one tym, że są bardzo lekkie oraz komfortowe podczas codziennego użytkowania.

W poszczególnych sklepach odzieżowych nie brakuje też kurtek wodoodpornych, które doskonale spisują się wówczas, gdy pogoda płata figle i na dworze pada deszcz.

Wiele eleganckich przejściówek  potrafi z powodzeniem zastąpić marynarkę i można je zakładać na koszulę. W ostatnim czasie bardzo modne są kurtki przejściowe pikowane w karo, a więc w charakterystyczne romby. Takie odzienie wierzchnie z reguły jest oferowane w stonowanych kolorach i dzięki temu doskonale sprawdza się nie tylko w codziennych, lecz również biurowych stylizacjach.

Pikowaną kurtkę wiosenną panie mogą zakładać nie tylko do ulubionych koszul połączonych ze spodniami chinosami i mokasynami, lecz także do klasycznych ołówkowych sukienek i spódniczek połączonych z balerinkami.

Przejściowa kurtka puchowa idealna na chłodniejsze dni

Na wielu wieszakach sklepowych można też spotkać puchowe kurtki przejściowe. Charakteryzują się one tym, że posiadają grubsze wypełnienie. Wiele z nich posiada sportowy styl. Taka przejściowa jest doskonałym wyborem dla aktywnych kobiet, które lubią wypady w góry czy jazdę na rowerze podczas niesprzyjającej aury. Dużą zaletą tych kurtek jest to, że posiadają kaptur, który chroni dostatecznie przed wiatrem oraz chłodem.

Obecnie lekkie kurtki puchowe są dostępne w bogatej palecie kolorystycznej. W ostatnich sezonach bardzo modne są neonowe, pastelowe oraz metaliczne przejściówki. Można je nosić nie tylko do jeansów rurek oraz sportowych bluz, lecz także sukienek połączonych z  trampkami.