Ragazza Fashion

Bądź modna na lato z nami

Bielizna

Na jakie okazje kupuje się bieliznę erotyczną?

Nie ma jednej konkretnej okazji na zakup bielizny erotycznej. Właściwie, można zakładać ją co wieczór, by poczuć się seksownie i we właściwym nastroju. Są jednak pewne okazje w czasie, których taka bielizna jest po prostu must have. Jakie to okazje?

Bielizna erotyczna, a ślubna

Nic nie stoi na przeszkodzie, by potraktować oba te pojęcia łącznie. Noc poślubna to noc, która wymaga specjalnej oprawy, a dobrze dobrana bielizna jest niezbędna. Przyjęło się, że z okazji ślubu kupuje się wyjątkową bieliznę. Może ona podkreślać seksapil Panny Młodej oraz dodatkowo kusić i zachwycać. Na tę jedną noc, warto wybierać bieliznę w odcieniach bieli. Jest to bardzo popularny kolor, więc znalezienie odpowiedniego modelu nie powinno być trudne. Koronkowe body można zestawić z białymi pończochami z podwiązkami lub innymi elementami stroju Panny Młodej. Wszystko zależy od inwencji, wyobraźni i fantazji.

Rocznice

Bieliznę erotyczną można wykorzystać do uczczenia wspólnej rocznicy, czy urodzin. Dobrym pomysłem jest zrobienie partnerowi niespodzianki, którą z pewnością doceni. Bielizna erotyczna ze Sklepu Obsessive to niebanalny i oryginalny prezent, który można podarować drugiej połowie. To prezent, który nie może się nie spodobać. Dobrze jest pamiętać, że ciekawa bielizna może podkręcić atmosferę w sypialni każdego związku, nawet takiego z bardzo długim stażem. Bielizna to dobry sposób na przegnanie nudy i wspólne rozluźnienie się. Najważniejsze by była kusząca i pociągająca. Powinna prezentować się dobrze, ale też musi zachęcać do tego by ją ściągnąć. Z tego powodu, bielizna najczęściej ma liczne haftki, tasiemki i zapięcia, które umożliwiają szybkie rozebranie się. Czasami jest ono praktycznie niemożliwe bez udziału drugiej osoby. To świetny pomysł na podgrzanie atmosfery i odświeżenie uczuć nawet w długoletnim związku.